Fortuna Przechwytuje Dyrektora Marketingu Paddy Power

Over 21 working discount & coupon codes is active for 1 users, enjoy!

Fortuna Przechwytuje Dyrektora Marketingu Paddy Power

Fortuna Entertainment Group, nadal koncentruje swoje siły na ekspansji międzynarodowej, ogłaszając nominację Darrena Loverna jako nowego Dyrektora Marketingu (CMO). Lovern dołącza do wschodnioeuropejskiego bukmachera z Paddy Power, gdzie był kierownikiem zakładów online (2009 – 2015).

Sprowadzenie Loverna jest kontynuacją działań nowego CEO Pera Widerstroma które mają na celu przygotowanie Fortuny do rozszerzenia swojego działania we Wschodniej Europie w kwestii zakładów bukmacherskich online.
Lovern przeniósł się do siedziby zarządu Fortuny w Pradze (Czechy) i będzie podlegać bezpośrednio Widerstromowi. Lovern będzie odpowiedzialny za projekty marketingowe międzynarodowych strategii na głównych rynkach Fortuny które znajdują się w Słowacji, Polsce i na Węgrzech.
Lovern jest kluczową postacią w wizji Widerstroma, który chce rozszerzyć zasięg Fortuny o nowe rynki które będą kluczowe w kwestii rozwoju marki

 

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Kategorie newsów