Betsson przejmuje Gruzińskiego potentata na rynku zakładów bukmacherskich

Over 21 working discount & coupon codes is active for 1 users, enjoy!

Betsson przejmuje Gruzińskiego potentata na rynku zakładów bukmacherskich

Europejski operator zakładów sportowych Betsson, potwierdził nabycie licencji gruzińskiego operatora zakładów bukmacherskich “Europa-Bet” za niebagatelną kwotę $50mln! Kwota ta zostanie powiększona jeżeli zostaną spełnione pewne warunki o których wspominamy dalej..

Transakcja przejęcia gruzińskiego operatora jest transakcją łączoną a sama kwota $50mln zostanie powiększona o kolejne $35mln po upływie jednego roku, warunkiem jest niezmienność przepisów hazardowych w Gruzji w tym czasie. Jeżeli wszystko pójdzie po myśli zarówno jednej jak i drugiej stronie ostateczna kwota przejęcia Europa-Bet wzrośnie do $85mln, Betsson tym samym znacząco wzmocni swoją pozycję na rynku europejskim.

Bukmacher Betsson ogłosił wstępne zainteresowanie nabycia Europa-Bet w kwietniu ubiegłego roku, w tym miesiącu natomiast oficjalnie sfinalizowano transakcję i drugi co do wielkości operator w Gruzji powędrował pod skrzydła Betsson.

Przedstawiciel Betsson zapowiedział tym samym dalszą ekspansję bukmachera na terenie Europy, przypomnijmy, że już teraz grupa Betsson to takie marki jak: Tobet, Betsafe, Betsson i Europa -Bet. W najbliższym czasie możemy spodziewać się kolejnych ruchów na rynku z udziałem Skandynawów .

Brak komentarzy

Napisz komentarz

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Kategorie newsów